Ürün Kodu:

Hakkımızda

Ürün Açıklaması

KİMAŞ PLASTİK VE PROMOSYON SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Faaliyete başladığımız 1972 yılından itibaren kazandığımız tüm deneyim ve bilgi birikimiyle bu günlere getirdiğimiz Kİ-MAŞ PLASTİK VE PROMOSYON SANAYİ şirketimizin, sektördeki 45.Yılı. Sanayici kimliğimizle faaliyete girdiğimiz plastik-promosyon sektöründe, kazandığımız yüksek başarı ivmesini, sürdürdüğümüz istikrar ve kesintisiz hizmet anlayışımıza borçluyuz.

2500 metrekare kapalı alan üzeride kurulu iş yerimizde; Plastik enjeksiyon üretimimizin yanı sıra, ağırlıklı olarak ise LPG, sağlık, gıda, iletişim, kırtasiye ve oyuncak sektörlerine üretim yapıyoruz.

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde üretilmekte olup, yönetim, idari, mühendis, teknik ve diğer kadrolarımızla da ülke istihdamına katkı sağlıyor ekonomimizin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yenilikçi ve girişimcilik ruhumuzu, ileri düzeydeki iş tecrübelerimizle birleştirerek, 2012 yılında da Kimya firmamızı faaliyete geçirdik. Tesisimizin bu bölümünde; Kurumsal firmalara sıvı el sabunu – sıvı bulaşık deterjanı ve temizlik ürünleri ile hizmet veriyoruz..

Marka ve hizmetleri dünya çapında tanınan kurumsal ve bireysel firmalarla çalışıyor, ağırlıklı olarak ise LPG, sağlık, gıda, iletişim, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinin promosyon ihtiyaçlarına kreatif çözümler sunuyoruz. Şirketlerin markalaşması ve satışlarının artmasında sihirli bir güç simgesi olan promosyon ürünleri ile, müşterilerimize sunduğumuz alternatifi bol ürün yelpazemizle de sektörde fark yaratan bir marka olarak yürüyoruz..

Stoklarımızda bulundurduğumuz ürünlerimizin çeşitliliği sayesinde müşterilerimizin taleplerine çok hızlı cevap verebiliyor ve sorunsuz sevkiyat işleyişimizle de daima müşterilerimizin çıkarlarını koruyoruz.

Çevre, iş sağlığı ve güvenliğine verdiğimiz önemle Sağlık Bakanlığı Sertifikası, İSO Sertifikaları, Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil, Tasarım Tescil ve Faydalı Model belgeleri, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı gıda ile temas eden madde ve malzemeleri üreten işletme kayıt belgelerine sahibiz.

Şirketimiz Avrupa Promosyon Dernekleri Birliği EPPA’nın üyesi olan PROMOTÜRK Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği Üyesidir.

İlgili Ürünler